De Eisenwarenmesse in Keulen heeft een nieuwe datum. De internationale vakbeurs voor bouwgereedschap en bevestigings- en verbindingstechnieken vindt plaats van 21 tot 24 februari 2021 in Keulen.
De nieuwe datum werd vastgesteld in overleg met de industrie en wordt breed aanvaard door de exposanten, zo meldt organisator Koelnmesse. Alle bestaande contracten met de exposanten blijven geldig. De bezetting op de beursvloer voor 2021 wordt een-op-een overgenomen van de bestaande plannen voor de oorspronkelijke editie die dit jaar geen doorgang vond.
Asia-Pacific Sourcing
Asia-Pacific Sourcing, die gepland voor maart 2021, zal worden geïntegreerd in de Eisenwarenmesse. De volgende edite zal daarna zoals gepland worden gehouden in het voorjaar van 2022.
Restituties
Alle betaalde tickets worden automatisch terugbetaald. Koelnmesse zal deze restituties de komende weken uitvoeren.